Sık Sorulan Sorular

Kendinize ait bir profil oluşturduğunuzda, Duogether size uyum, oyun tercihi, oyun içi iletişim, oyun platformu ve daha bir çok özelliğe dayalı eşleşme sağlayacaktır. Eşleşme sağladığınızda, sohbet başlatacaksınız. Eşleştiğin kişinin profil bilgilerini gözden geçirip oyun arkadaşı olabileceksiniz.
Yaş, Oyun ve Cinsiyet filtrelemesi yaparak doğru oyun arkadaşını bulabilirsin.
Kullandığın platform, oyunlar, aktif olduğun saatler ve uyum sorularına doğru yanıtlar vererek doğru eşleşmeyi yakalayabilirsin.
Şu an için mobil, bilgisayar ve playstation platformlarını destekliyoruz. Yakında alternatif platformlar için gerekli çalışmaları sürdüreceğiz.
Senin için doğru olduğuna inandığın bir profili beğenebilirsin. Eğer karşı taraf senin aynı düşüncelere sahipse ve seni beğendiyse eşleşme yakalayacaksın.
Tercih edilen tüm oyunları eklemeye çalışıyoruz. Fakat bu süreçte gözden kaçırdığımız oyunlar olabiliyor. Eklenmesini istediğin bir oyunu bize contact@duogether.com adresinden bildirebilirsin.
Platformun amaçları dışına çıkmaması için bazı şeyleri test etmek istiyoruz. Amacımız oyun arkadaşları bulunmasını sağlamak. Dış görünüşe göre elde edilen arkadaşlığın oyunlarla ilgisi olmadığını düşünüyoruz. Eğer bu konuda bize katılmıyorsan iletişim kısmında bildiri yapabilirsin.
Profil sayfandan ayarlar sekmesine giderek "konumu gösterme" seçeneğini kullanabilirsin.
Profilinde rahatsız edici bir yazı olan veya seni rahatsız eden bir üyeyi sağ üst menüdeki şikayet butonu ile sebebini belirterek şikayet edebilirsin. Bu konuya çok önem gösteriyoruz. Alınan şikayetin gereği en kısa sürede yapılacaktır.
Yapman gereken ilk şey, uygulamanın güncel olduğundan emin olmak. Eğer sorun hala devam ediyorsa uygulama yeniden başlatabilirsin. Tüm bunların sonucunda bir düzelme olmazsa contact@duogether.com adresinden bize ulaşabilirsin. Sorunun en kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsin.
Bunu duymak bizi her ne kadar üzüyor olsada hesabını silmenin en kolay yolu ayarlar menüsünde "hesabımı sil" seçeneğini kullanmaktır.
Duogether hesabından çıkış yapmak için ayarlar menüsünden "çıkış yap" seçeneğini kullanabilirsin.
Profilinde yer alan rozetlere tıklayarak, görevleri öğrenebilir ve bunları yerine getirerek level atlayabilirsin.
Kilitli bir özelliğe erişmek için belirtilen görevleri yerine getirmelisin.
E-posta hesabını değiştirmek için bize ulaşman gerekecek. contact@duogether.com adresine bu isteği detaylandırarak talepte bulunabilirsin.