Hizmet Şartları

Uygulamayı indirmeye veya kullanmaya başladığınızda bu kuralları otomatik olarak kabul etmiş sayılacaksınız. Bu sebeple uygulamayı indirmeden önce kuralları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalama veya değiştirme izniniz yoktur. Benzer şekilde uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışma izininiz de yoktur. Uygulamayı başka dillere çevirmeye veya türev sürümler oluşturmaya çalışmamalısınız. Uygulamanın kendisi ve onunla ilgili tüm ticari markalar, telif hakkı, veri tabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları hala Duogether’a aittir.

Duogether, uygulamanın olabildiğince kullanışlı ve verimli olmasını sağlamaya kendini adamıştır. Bu nedenle, Duogether’ın herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya hizmetleri için ücret alma hakkı saklı tutulur. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı size açıkça belirtilmeden, uygulama veya hizmetleri için sizden asla ücret alınmaz.

Duogether uygulaması, uygun bir hizmet sağlamak için sizin sağladığınız kişisel verileri depolar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişimi güvenli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınıza jailbreak veya root yapmamanızı öneririz. Bunu yapmak resmi işletim sistemi tarafından dayatılan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamaların kaldırılmasına sebebiyet verecektir. Bu durumda telefonunuz kötü amaçlı yazılımlara/virüslere/programlara karşı savunmasız hale gelebilir. Telefonunuzun güvenlik özellikleri tehlikeye girebilir ve bu, Duogether uygulamasının düzgün veya hiç çalışmamasına sebebiyet verebilir.

Uygulama, kendi Hizmet Şartlarını beyan eden üçüncü taraf hizmetlerini kullanır.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların Hizmet Şartlarına ilişkin bağlantılar:

Google Play Services

AdMob

Google Analytics for Firebase

Firebase Crashlytics

Facebook

One Signal

Duogether’ın sorumluluk almayacağı bazı durumlar olduğunu bilmelisiniz. Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın etkin bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir, ancak Duogether, Wi-Fi erişiminiz yoksa uygulamanın tam işlevsellikte çalışmamasından sorumlu tutulamaz.

Uygulamayı Wi-Fi bulunan bir alanın dışında kullanıyorsanız, mobil ağ sağlayıcınızla yaptığınız sözleşmenin şartlarının yine de geçerli olacağını unutmamalısınız. Sonuç olarak, uygulamaya erişirken bağlantı süresince veri maliyeti veya diğer üçüncü taraf ücretleri için mobil sağlayıcınız tarafından sizden ücret alınabilir. Uygulamayı kullanırken, veri dolaşımını kapatmadan uygulamayı kendi bölgeniz (yani bölge veya ülke) dışında kullanırsanız, dolaşım veri ücretleri de dahil olmak üzere bu tür ücretlerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. Uygulamayı kullandığınız cihazın fatura ödeyen tarafı siz değilseniz, uygulamayı kullanmak için fatura ödeyen kişiden izin aldığınızı varsaydığımızı lütfen unutmayın.

Aynı şekilde, Duogether, uygulamayı kullanma şekliniz konusunda her zaman sorumluluk alamaz. Örneğin, cihazınızın şarjlı kaldığından emin olmanız gerekir – pili biterse ve açamıyorsanız Duogether sorumluluk kabul edemez.

Duogether'ın uygulamayı kullanımınıza ilişkin sorumluluğuyla ilgili olarak, uygulamayı kullanırken, her zaman güncel ve doğru olmasını sağlamaya çalışmamıza rağmen, bilgileri size sunabilmemiz için bize bilgi sağlayan üçüncü taraflara güvendiğimiz bilgisi önemlidir: Duogether, tamamen uygulamanın bu işlevine güvenmenizin bir sonucu olarak yaşadığınız doğrudan veya dolaylı hiçbir kayıp için sorumluluk kabul etmez.

Bir noktada, uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android ve iOS'ta mevcuttur- sistem gereksinimleri (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz ek sistemler için) değişebilir ve kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. Duogether, uygulamayı sizinle alakalı olacak ve/veya cihazınıza yüklediğiniz Android ve iOS sürümü ile çalışacak şekilde her zaman güncelleyeceğinin sözünü vermez. Ancak, size sunulduğunda uygulamaya ilişkin güncellemeleri her zaman kabul edeceğinizi kabul etmiş sayılacaksınız, ayrıca uygulamayı sağlamayı durdurmak isteyebiliriz ve size herhangi bir fesih bildiriminde bulunmaksızın uygulamayı herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz. Size aksini söylemediğimiz sürece, herhangi bir fesih üzerine, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalı ve (gerekirse) cihazınızdan silmelisiniz.

Bu Hizmet Şartlarındaki Değişiklikler

Zaman zaman Hüküm ve Koşullar güncelleyebilir. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Bu sayfada yeni Hüküm ve Koşulları yayınlayarak herhangi bir değişiklik hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Geçerlilik Başlangıç Tarihi

Bu hizmet şartları 2021-06-19 tarihinden itibaren geçerlidir

Bize Ulaşın

Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, admin@duogether.com adresi ile iletişime geçmekten çekinmeyin.